All Scuba Diving Sites - Flat Flute Divers - A completely different story...

All Scuba Diving Sites - Flat Flute Divers - A completely different story...

Flat Flute Divers - A completely different story...

Flat Flute Divers - A completely different story...

Blog with a story about a rather unusual "career" of two people becoming divers, from the start, with equipment and little problems, that appear... Blog is only in German, but with a "Translater option".

Site information

Username: FlatFluteDivers
URL: http://www.flatflutedivers.de
Category: Blogs
Member since : 2010-03-10

 Average Rating: 3 / 5
Number of Ratings: 6

3/5

Reviews
2010-05-18 16:48:21
Funny story of two divers. Lot of sarcasm and great humor. Unfortunately only in German and the automatic translation does not work right all the time.

Rate and Review This Site

Daily

Daily Statistics  

Weekly

Weekly Statistics  

Monthly

Monthly Statistics  

 

Other sites from Blogs

Chatrulette - Hayatınızda Yep Yeni İnsanları Bir Arada Yeni Arada Yeni Bir Yeniden sizlere Sunuyoruz A.Ş. Yeniden sizlere SunuyoruzHayatınızda Yep Yeni İnsanları Arada Yeni Bir Yeniden sizlere SunuyoruzHayatınızda Yep Yeni insanları A.Ş. A.Ş.

hd film - Kaliteli Filmleri reklamsız ve en net görüntüde seyretmenin keyfine varabilirsiniz. Sansürsüz ve bipsiz olarak hem dönem dizilerini hem de yasaklanan filmleri tek tık ile indirmeden seyredin. En iyi Yerli ve Yabancı Filmlerini, Güney Kore ve Hin

Sohbet - Sohbet ve chat aramaları için kullanıcılarına hizmet veren, chat odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye'nin en iyi sitesidir. Sohbet, Chat, Sohbet Odaları

yurtdışı kargo - Türkiye'nin acil hava kargo firması olan YURTDIŞI KARGO şirketi paket, evrak vb. gönderi yurt dışına uçakla hızlı, express, ekonomik, acil taşımacılığı ve çok daha fazlası burada.

uçak kargo - Türkiye'nin hızlı uçak kargo firması olan YURTDIŞI KARGO şirketi paket, evrak vb. gönderi yurt dışına uçakla hızlı, express, ekonomik, acil taşımacılığı hepsi burada.