All Scuba Diving Sites - Flat Flute Divers - A completely different story...

All Scuba Diving Sites - Flat Flute Divers - A completely different story...

Flat Flute Divers - A completely different story...

Flat Flute Divers - A completely different story...

Blog with a story about a rather unusual "career" of two people becoming divers, from the start, with equipment and little problems, that appear... Blog is only in German, but with a "Translater option".

Site information

Username: FlatFluteDivers
URL: http://www.flatflutedivers.de
Category: Blogs
Member since : 2010-03-10

 Average Rating: 3 / 5
Number of Ratings: 6

3/5

Reviews
2010-05-18 16:48:21
Funny story of two divers. Lot of sarcasm and great humor. Unfortunately only in German and the automatic translation does not work right all the time.

Rate and Review This Site

Daily

Daily Statistics  

Weekly

Weekly Statistics  

Monthly

Monthly Statistics  

 

Other sites from Blogs

yurtdışı kargo - Türkiye'nin acil hava kargo firması olan YURTDIŞI KARGO şirketi paket, evrak vb. gönderi yurt dışına uçakla hızlı, express, ekonomik, acil taşımacılığı ve çok daha fazlası burada.

bizim mekan - Bizimmekan - Türkiye'nin pek eski diye söylenen ama hiç eskimeyen bizim mekan da sizleri bekliyor. Güzel sözler, şiirler, fıkralar, aşk ve daha fazlası için hemen giriş yapınız.

Chatrulette - Hayatınızda Yep Yeni İnsanları Bir Arada Yeni Arada Yeni Bir Yeniden sizlere Sunuyoruz A.Ş. Yeniden sizlere SunuyoruzHayatınızda Yep Yeni İnsanları Arada Yeni Bir Yeniden sizlere SunuyoruzHayatınızda Yep Yeni insanları A.Ş. A.Ş.

Flat Flute Divers - A completely different story... - Blog with a story about a rather unusual "career" of two people becoming divers, from the start, with equipment and little problems, that appear... Blog is only in German, but with a "Translater option".

Pimapen tamiri - Pimapen, panjur ve cam balkon,kepenk tamiri (tamircisi) ve camcı konusunda usta firmamız ayrıca sineklik sistemlerini uygun fiyat ile sunmaktadır.